Rodzinny piknik z książką

J26 czerwca o godz. 16:00 na przystani kajakowej Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Sępólnie Krajeńskim odbędzie się „Rodzinny piknik z książką”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Trzecie Miejsce.

Podczas wydarzenia poczytamy regionalne baśnie, a wszystkiemu towarzyszyć będą wesołe gry i zabawy. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmujemy w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim lub pod numerem tel. 52 388 02 20.

Zadanie zorganizowano w ramach projektu „Misia przewodniczka – Sępólna tajemnic strażniczka”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” przy współpracy z sępoleńską biblioteką.

Więcej aktualności

Odkrywaj z nami tajemnice Sępólna
Stowarzyszenie Trzecie Miejsce zorganizowało zajęcia z zakresu edukacji regionalnej dla dzieci zGminy Sępólno Krajeńskie. Realizowane były trzy tematy zajęć, które przeprowadzone zostały wBibliotece Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim. Łącznie w ramachprojektu odbyło się 21 spotkań, w których udział wzięło 358 osób.Pierwsze zajęcia przeznaczone były dla grupy międzypokoleniowej. Tematem przewodnimbyła „Historia w legendzie zaklęta”. ... Rodzinny piknik z książką
Czytaj więcej...
Warsztaty plastyczne z Natalią Berlik
W zeszły wtorek Stowarzyszenie Trzecie Miejsce zorganizowało w sępoleńskiej bibliotece warsztaty plastyczne z Natalią Berlik – ilustratorką książek dla dzieci. Pani Natalia przez wiele lat pracowała jako grafik w agencji reklamowej. Pamiętając jednak o swojej pasji do malowania zajęła się ilustrowaniem książek dla dzieci. Obecnie współpracuje z największymi wydawnictwami w Polsce. Wykonała wiele ilustracji do ... Rodzinny piknik z książką
Czytaj więcej...