Sępólno miasto przyszłości – konkurs plastyczny

Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” zaprasza dzieci w wieku 8 – 12 lat z Gminy Sępólno Krajeńskie do udziału w konkursie plastyczny pt. „Sępólno miasto przyszłości”. Celem konkursu jest przedstawienie w formie plastycznej wizji miasta w przyszłości. Jak będzie wyglądało nasze miasto za 100 lat? Jak będzie wyglądała architektura naszego miasta, z jakiego środka transportu będziemy  korzystać i  jak bardzo zmieni się moda w przyszłości? Uczestnicy konkursu będą mogli przenieść się w świat fantazji i marzeń. Pracę plastyczną wykonać można dowolną techniką w formacie A4. Na odwrocie pracy należy zamieścić imię i nazwisko uczestnika oraz dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia do udziału w konkursie.

Prace konkursowe należy składać do dnia 3 lipca 2024 r. do godz. 17:00 w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22. Jury – powołane przez organizatora – nagrodzi dziewięć najciekawszych prac plastycznych w trzech kategoriach.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się do 25 lipca 2024 r. Regulamin konkursu
i karta zgłoszeniowa dostępne są poniżej.

Zadanie zorganizowano w ramach projektu „Misia przewodniczka – Sępólna tajemnic strażniczka”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” przy współpracy z sępoleńską biblioteką.

Więcej aktualności