Wernisaż wystawy malarstwa Anny Kani

Zapraszamy na wernisaż wystawy malarskiej Anny Kani, który odbędzie się 16 maja o godzinie 16:30 w siedzibie biblioteki.

Więcej aktualności

Sępólno miasto przyszłości – konkurs plastyczny
Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” zaprasza dzieci w wieku 8 – 12 lat z Gminy Sępólno Krajeńskie do udziału w konkursie plastyczny pt. „Sępólno miasto przyszłości”. Celem konkursu jest przedstawienie w formie plastycznej wizji miasta w przyszłości. Jak będzie wyglądało nasze miasto za 100 lat? Jak będzie wyglądała architektura naszego miasta, z jakiego środka transportu będziemy  korzystać ... Wernisaż wystawy malarstwa Anny Kani
Czytaj więcej...
Hłasko bez tajemnic. Spotkanie z Radosławem Młynarczykiem
90 lat temu, 14 stycznia 1934 roku, urodził się Marek Hłasko. Pisarz i scenarzysta, ikona kultury, symbol straconego pokolenia. W związku z tą rocznicą rok 1924 został przez sejm ogłoszony rokiem Marka Hłaski. W ostatni czwartek spotkaliśmy się zatem z Radosławem Młynarczykiem, autorem książki „Hłasko. Proletariacki książę”, aby z jego pomocą odczarować biografię pisarza i ... Wernisaż wystawy malarstwa Anny Kani
Czytaj więcej...