Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „A to Sępólno właśnie…”

Mieszkańców gminy Sępólno Krajeńskie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „A to Sępólno właśnie…”, organizowanym przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”.

Celem konkursu jest promowanie Sępólna Krajeńskiego, uwrażliwienie lokalnej społeczności na walory naszego miasta, rozwój kreatywności i wrażliwości fotograficznej oraz rozwijanie i kształtowanie świadomości estetycznej.

Jak wziąć udział w konkursie? Przekazując organizatorowi jedno zdjęcie w formacie jpg, dokumentujące urok naszego miasteczka (np. budowla, ulica, widok, krajobraz, zakątek).

Zdjęcia należy nadsyłać do 15 lipca 2024 roku. Ogłoszenie wyników połączone z wręczeniem nagród i otwarciem wystawy nastąpi 8 sierpnia 2024 roku.

Dla trzech laureatów konkursu przewidziano nagrody.

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia uczestnika dostępny jest tutaj: regulamin z kartą zgłoszenia

Konkurs odbywa się w ramach realizacji projektu pt. „Akademia wyobraźni”, dofinansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie, a realizowanego przez Stowarzyszenie Trzecie Miejsce

Więcej aktualności

O tym, jak Misia rozpoczęła kolejną podróż – warsztaty plastyczne z Natalią Berlik
Stowarzyszenie Trzecie Miejsce zaprasza na warsztaty plastyczne, na podstawie książki Mariusza Niemyckiego pt. „Pierścień Sępolenki czyli z Misią wspólnie po Sępólnie”. Zajęcia poprowadzi Natalia Berlik, ilustratorka książek dla dzieci. Sępoleńskim czytelnikom znana jest dobrze ze szkoły rysowania, ilustracji do przygód jeżyka Franka i książek o tematyce przyrodniczej. Zajęcia przeznaczone dla grup zorganizowanych, dzieci w wieku ... Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „A to Sępólno właśnie…”
Czytaj więcej...