Zapraszamy na muzyczny wieczór!

Sępoleńska biblioteka wraz z zespołem „Dens” zapraszają do kawiarenki patriotycznej na muzyczny wieczór pt. „Liryczny listopad” . Spotkanie odbędzie się 21.11.2022 o godzinie 18:00

Spotkanie zorganizowane jest w ramach projektu „Biblio rozmaitości” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej aktualności

XXIV Powiatowy Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w sępoleńskiej bibliotece – relacja z wydarzeń
XXIV Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w naszej bibliotece zapisał się trzema wydarzeniami. Pierwszym był występ Wandy i Eugeniusza Rzyskich, w 200. rocznicę wydania interpretujących „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Następnie wraz z Panią Magdaleną Gessek, kustoszem Muzeum Okręgowego w Toruniu, analizowaliśmy tryptyk „Niewola-Wojna-Pokój” autorstwa Jacka Malczewskiego. Ostatnim wydarzeniem Tygodnia było natomiast spotkanie z poetą, pisarzem, dziennikarzem ... Zapraszamy na muzyczny wieczór!
Czytaj więcej...
Zaproszenie na warsztaty literackie!
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na niesamowite warsztaty w oparciu o znaną i lubianą literaturę dla dzieci. Już 25.11.2022 r. o godz. 11:00 sępoleńską bibliotekę odwiedzi Pan Poeta. Będzie wesoło, kolorowo i zabawnie. Zapraszamy! Spotkanie organizowane w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.
Czytaj więcej...