Zapraszamy na spotkanie autorskie z Władysławem Dobberem

Już 15 maja o godz. 17:00 w siedzibie biblioteki odbędzie się spotkanie autorskie z Władysławem Dobberem, autorem książki „Pojezierze Krajeńskie. Dzieje, środowisko geograficzno-przyrodnicze, walory turystyczne i dorobek kulturowy regionu”. Serdecznie zapraszamy!

Więcej aktualności

Spotkanie autorskie z Radosławem Młynarczykiem
Zanim rozpoczniemy majówkę, mamy dla Państwa dobrą informację. 9 maja o godz. 17:00 w bibliotece odbędzie się spotkanie z Radosławem Młynarczykiem, autorem książki „Hłasko. Proletariacki książę”. Marek Hłasko – James Dean znad Wisły, enfant terrible polskiej odwilży, symbol straconego pokolenia. Pisarz z życiorysem obrosłym legendą. A 9 maja – bohater naszej rozmowy z Panem Radosławem. ... Zapraszamy na spotkanie autorskie z Władysławem Dobberem
Czytaj więcej...
Sępólno miasto przyszłości – konkurs plastyczny
Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” zaprasza dzieci w wieku 8 – 12 lat z Gminy Sępólno Krajeńskie do udziału w konkursie plastyczny pt. „Sępólno miasto przyszłości”. Celem konkursu jest przedstawienie w formie plastycznej wizji miasta w przyszłości. Jak będzie wyglądało nasze miasto za 100 lat? Jak będzie wyglądała architektura naszego miasta, z jakiego środka transportu będziemy  korzystać ... Zapraszamy na spotkanie autorskie z Władysławem Dobberem
Czytaj więcej...