Zaproszenie na spotkanie ze Sławomirem Koprem

Drodzy Państwo, znamy już nowy termin spotkania autorskiego ze Sławomirem Koprem. Z autorem poczytnych książek historycznych zobaczymy się 8 grudnia (czwartek) o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.

Więcej aktualności

Podsumowanie warsztatów z kartonażu
W Bibliotece Publicznej w Sępólnie zakończyły się 10-godzinne warsztaty z kartonażu prowadzone przez Panią Beatę Bohaczyk. Co poniedziałek spod rąk uczestniczek warsztatów wychodziły małe arcydzieła (notesy, pamiętniki, albumy, pudła i pudełeczka na bibeloty). Wiele pomysłów miało w sobie ogromny potencjał. Nawet niedowiarkowie, którzy uważali się za beztalencia byli dumni ze swych wytworów. Warsztaty były zorganizowane ... Zaproszenie na spotkanie ze Sławomirem Koprem
Czytaj więcej...
Coraz bliżej święta!
Świąteczny recital odbędzie się w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.
Czytaj więcej...