Zaproszenie na warsztaty literackie!

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na niesamowite warsztaty w oparciu o znaną i lubianą literaturę dla dzieci.

Już 25.11.2022 r. o godz. 11:00 sępoleńską bibliotekę odwiedzi Pan Poeta. Będzie wesoło, kolorowo i zabawnie. Zapraszamy!

Spotkanie organizowane w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.

Więcej aktualności

Zapraszamy na muzyczny wieczór!
Sępoleńska biblioteka wraz z zespołem „Dens” zapraszają do kawiarenki patriotycznej na muzyczny wieczór pt. „Liryczny listopad” . Spotkanie odbędzie się 21.11.2022 o godzinie 18:00 Spotkanie zorganizowane jest w ramach projektu „Biblio rozmaitości” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Czytaj więcej...
Świat ballad i romansów
W tym roku świętujemy 200 rocznicę wydania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Z tej okazji nasza biblioteka uczestniczyła w projekcie zorganizowanym przez Fundację Czas Dzieci pn. „Szkiełko i oko”, który dofinansowany był ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki realizacji scenariuszy opartych na romantyzmie uczniowie mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat twórczości wieszcza. ... Zaproszenie na warsztaty literackie!
Czytaj więcej...