Zmiana miejsca spektaklu!

W związku z zapowiadanym na jutro deszczem jesteśmy zmuszeni przenieść teatr dla dzieci z molo do biblioteki: ul. Wojska Polskiego 22, I piętro

Stowarzyszenie Trzecie Miejsce zaprasza Was 8 sierpnia o godzinie 16:00 na musicalową opowieść dla najmłodszych o historii nawiązania przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika. Spektakl w wykonaniu Teatru Katarynka uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami! Gwarantujemy zaskakujące i zabawne sytuacje, wspaniałą oprawę muzyczną, ruch sceniczny, śpiew i taniec 🙂. Zapraszamy!

Zadanie zorganizowano w ramach projektu „Królestwo Bajki, czyli historia jednego obrazu”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” przy współpracy z sępoleńską biblioteką.

Więcej aktualności

Dni Sępólna Krajeńskiego
Burmistrz Sępólna Krajeńskiego zaprasza na Dni Sępólna Krajeńskiego 2023 Piątek 04.08.2023godz. 10:00 – Uroczyste otwarcie Skateparku w Sępólnie Krajeńskim – Plac Przyjaźni Sobota 05.08.2023godz. 11:00 – „Moja pocztówka z wakacji w Gminie Sępólno Krajeńskie” – warsztaty komputerowe Gminne Centrum Informacji Niedziela 06.08.2023godz. 18:00 – Koncert zespołu Entfloria – molo sępoleńskiegodz. 19:00 – Koncert Bartasa Szymoniaka ... Zmiana miejsca spektaklu!
Czytaj więcej...
„Mała Ojczyzna” pojawiła się w bibliotece
Właśnie ukazał się pierwszy numer rocznika sępoleńskiej książnicy. Wydawnictwo, planowane jako cykliczne, zaprezentowane zostanie na spotkaniu 10 sierpnia, które odbędzie się w siedzibie biblioteki. Uff, wreszcie! Po tygodniach ciężkiej pracy z drukarni trafiły do nas numery „Małej Ojczyzny” – rocznika biblioteki, poświęconego kulturze, historii, geografii i przyrodzie Sępólna Krajeńskiego i okolic. Lśniące, gładziutkie, jeszcze pachnące ... Zmiana miejsca spektaklu!
Czytaj więcej...