Literacki Budżet Obywatelski 2018

Dodane 3 września 2018

Z przyjemnością informujemy, że również w tym roku znaleźliśmy się w gronie instytucji, które zostały
objęte programem finansującym zakup nowości wydawniczych w ramach wieloletniego programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych w roku 2018 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach wymienionego programu biblioteka pozyskała środki w wysokości 10.950,00 zł. Zależy nam, aby zakupione książki odpowiadały potrzebom i zainteresowaniom czytelników. Dlatego też po raz kolejny zapraszamy Państwa do zgłaszana swoich propozycji zakupu nowości książkowych i audiobooków, które powiększą zbiory biblioteki a tym samym przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty czytelniczej naszej biblioteki.
Wspólnie zdecydujmy jakie książki powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach!
Zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego zarówno w siedzibie biblioteki jak i TUTAJ

Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: kontakt@biblioteka-sepolno.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby biblioteki. Na propozycje czekamy do 20.10.2018r.
Jednocześnie informujemy, że nasze nowe zakupy można śledzić w Katalogu online w zakładce Nowości http://www.biblioteka-sepolno.pl/?p=katalog

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |