Wieczorynka w bibliotece

Dodane 27 listopada 2018

Od września bieżącego roku w naszej bibliotece odbywają się cotygodniowe spotkania z bajką na dobranoc. W czasie wieczorów dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami integrują się wokół książki i czytania. Towarzyszą temu kreatywne zabawy i zajęcia literacko – plastyczne. Dzieci mają możliwość przedstawienia na rysunkach swoich ulubionych postaci  z prezentowanych historyjek. We wrześniu dzieci słuchały opowieści o małej dziewczynce Nutce, której magiczny świat dziecięcych zabaw i wyobraźni mieści się na półce z zabawkami. Tam mieszkają także postaci z różnych bajek znanych dobrze najmłodszym czytelnikom oraz skrzat Funio – wierny przyjaciel. Wszystko to, za sprawą  książki Grzegorz Nawrockiego Jej wysokość Nutka.

W listopadzie, poniedziałkowe wieczory rodzice wraz ze swoimi pociechami poznawać będą kolejne historie, ale tym razem przebieramy się w ulubioną postać z bajki i wędrować będziemy po krainie „nudzimisiów”.

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania Klubu Czytających Rodzin, które odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” .

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |