Bajek zamieszanie na zielonej polanie!

Dodane 8 czerwca 2020

Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat do udziału w dwutygodniowych zajęciach zorganizowanych!  Zajęcia, które odbywać się będą w terminie od 27 lipca do 7 sierpnia 2020 r., mają na celu promocję czytelnictwa. Działanie to ma na celu pokazanie, że czytanie może być atrakcyjną formą spędzenia wolnego czasu. Zajęcia  dostosowane będą do wieku i zainteresowań uczestników. Każdy będzie mógł rozwijać swoje umiejętności i mile spędzić wakacyjny letni czas. Wszystkie działania opierać się będą na powieściach dla dzieci.

Mając na uwadze, że sam kontakt z książką może nie do końca wydawać się atrakcyjną formą dla najmłodszych, w swoje działania włączyliśmy zajęcia z tabletami, warsztaty detektywistyczne, występ profesjonalnych aktorów, zajęcia i spotkania plenerowe oraz warsztaty plastyczne i teatralne.  Liczba miejsc ograniczona!

OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA DZIECKA

REGULAMIN ZAJĘĆ

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 


Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |