Jestem Europejczykiem! – wakacyjne zajęcia dla dzieci w bibliotece

Dodane 24 czerwca 2019

15 lat temu – 1 maja 2004 roku  – Polska przystąpiła do Unii Europejskiej. Wakacyjne zajęcia w bibliotece to doskonały moment, aby poznać bliżej niektóre z państw członkowskich.Do udziału w zabawie zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat. Codziennie odbywać będziemy wirtualną podróż do różnych państw Europy: poznamy ich kulturę, tradycje, kuchnię oraz zabawy i gry sportowe charakterystyczne dla danego miejsca. Zajęcie odbywać się będą przez dwa tygodnie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 13:00.

W programie:

1.Europa wita nas! – zajęcia integracyjne

2. Z Muminkami po Finlandii

3. Wielka Brytania – co nowego u Harrego Pottera?

4. Z wizytą w Niemczech – odkrywając baśnie braci Grimm

5. Francuski świat baśni Perrault

6. Don Kichot – czy w Hiszpanii wszyscy walczą z wiatrakami?

7. Pinokio przedstawia Włochy

8. Zaczarowany świat bajek Ezopa – z odwiedzinami w Grecji

9. Bolek i Lolek czyli koledzy z polskiego podwórka

10. Wycieczka do parku rozrywki MEGA-PARK w Grudziądzu

Koszt uczestnictwa to 150 zł od osoby. Warunkiem udziału w zajęciach jest posiadanie aktualnej karty bibliotecznej (możliwość założenia karty na miejscu)

Zapisy przyjmujemy w Oddziale dla dzieci sępoleńskiej biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 22. Bliższe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 52388 0220.  Liczba miejsc ograniczona. O udziale w zajęciach decyduje wypełnione zgłoszenie, które można pobrać  poniżej lub wypełnić w bibliotece.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY2019

Regulamin zajęć