Jakub Porada radził, jak podróżować

Dodane 10 sierpnia 2020

Czwartego sierpnia w naszej bibliotece odbyło się spotkanie z dziennikarzem Jakubem Poradą. Gość książnicy opowiedział zebranym o swoich patentach na podróżowanie. Dlaczego warto podróżować, jak robić to tanio, na co warto zwracać uwagę w podróży – to główne tematy jego wystąpienia.

Jakub Porada to doświadczony dziennikarz telewizyjny, jego wystąpienia słuchało się więc z dużym zainteresowaniem. Wzbogacona filmikami prelekcja dotyczyła i kulisów jego pracy zawodowej, i podróżowania jako takiego. Miłą niespodzianką były porady dotyczące podróżowania za niewielkie pieniądze. Gość biblioteki pokazał zgromadzonym internetowe wyszukiwarki lotów i noclegów, z których sam korzysta podczas planowania swoich wypraw.

Dziennikarz podarował bibliotece swoje książki, więc nieobecni też mają szansę dowiedzieć się, co nasz gość ma do powiedzenia w temacie podróżowania. Wystarczy odwiedzić bibliotekę, do czego gorąco zachęcamy!

 

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Kulturalny tygiel biblioteczny”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |