Sępólno Krajeńskie w świątecznej dekoracji

Dodane 4 grudnia 2020

Zapraszamy wszystkich małych mieszkańców Sępólna do udziału w zabawie plastycznej, w której to Wy zdecydujecie, jak będzie wyglądało nasze miasto w świątecznej dekoracji!

Pamiętacie Misię – główną bohaterkę książki  „Pierścień Sępolenki czyli z Misią wspólnie po Sępólnie”? Dziś ta rezolutna mieszkanka naszego miasta potrzebuje Waszej pomocy! Jej magiczny pierścień stracił moc, w efekcie czego Sępólno Krajeńskie stało się czarno – białe. Jak sami wiecie zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wszyscy chcemy aby nasze miasto  pięknie się prezentowało w tym magicznym czasie.  W związku z tym zamieszczamy czarno – białą ilustrację autorstwa Pameli Panasiuk i prosimy małych pomocników o pokolorowanie i ozdobienie jej świątecznymi dekoracjami.

Aby wziąć udział w zabawie należy wydrukować kolorowankę, pokolorować  i ozdobić ją , a następnie zeskanować i wysłać na: kontakt@biblioteka-sepolno.pl do dnia: 18.12.2020 z dopiskiem „Sępólno Krajeńskie w świątecznej dekoracji”. Na uczestników czekają upominki!

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |