SZAŁAPUTKI – spektakl teatralny dla dzieci

Dodane 19 lipca 2021

Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” zaprasza najmłodszych na spektakl pt. „Szałaputki”  w wykonaniu aktorów TEATRU TeatRyle, który odbędzie się 11 sierpnia 2021 r, o godz. 17:00 na molo spacerowym w Sępólnie Krajeński.

„Szałaputki” to opowieść o dwóch niesfornych kurczakach, które wychowują się pod okiem mamy. Ich ciekawość świata sprawia, że łatwo popadają w tarapaty szczególnie, gdy w pobliżu pojawia się lis. Na pomoc bratu wyrusza siostra – Szałaputka i mała płochliwa myszka. Czy uda się przechytrzyć wiecznie głodnego lisa? Jak zakończą się losy naszych bohaterów przekonajcie się sami.

Zadanie realizowane w ramach projektu „W krajeńskich  barwach”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”.