Zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji Wielkiego testu z Historii Sępólna Krajeńskiego

Dodane 28 lipca 2021

Z okazji Dni Sępólna Krajeńskiego nasza biblioteka przygotowała dla Państwa V Edycję Wielkiego Testu z Historii Sępólna Krajeńskiego! Odbędzie się on już 13 sierpnia o godz. 16:00, w Bibliotece Publicznej w Sępólnie (II piętro).

Głównym celem Testu jest propagowanie historii Sępólna Krajeńskiego wśród mieszkańców Gminy oraz sympatyków miasta.

Test będzie się składał z 30 pytań o charakterze zamkniętym. Pytania będą zróżnicowane pod względem trudności. Do każdego pytania zostaną podane trzy warianty odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź będzie prawidłowa. Zgodnie z tradycją wygrany opuści bibliotekę z rowerem.

Tegoroczna edycja testu odbywa się pod hasłem “Od tablicy do tablicy, tak poznajemy dzieje okolicy”. Zakres tematyczny testu obejmować będzie treści zawarte na tablicach historycznych rozmieszczonych w mieście oraz informacje zamieszczone na mapie Sępólna i okolic w okresie II RP (www.mapa.biblioteka-sepolno.pl), połączonej z tablicami za pomocą kodów QR. Tablice można również zobaczyć pod adresem https://sepolnokrajenskie.naszemiasto.pl/wczoraj-i-dzis-tablice-historyczne-promujace-sepolno-juz/ar/c1-7980811

Prawo do udziału w Teście przysługuje wszystkim zainteresowanym (osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w teście pod warunkiem przedstawienia pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego lub opiekuna na takie uczestnictwo (ZGODA NA UCZESTNICTWO OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ).

Zgłoszenia można dokonywać osobiście w sekretariacie Organizatora, korespondencyjnie-wysyłając zgłoszenie na adres Organizatora, mailowo na adres: lukasz.jakubowski@biblioteka-sepolno.pl oraz telefonicznie pod nr tel.523880220.

Zgłoszenia do udziału w Teście będą przyjmowane do dnia 12 sierpnia 2021 roku do godz.10:00. W przypadku zgłoszeń listowych decyduje data wpływu do Organizatora.

Regulamin testu: regulamin.