WIERSZYKARNIA

Dodane 10 września 2021

Zapraszamy uczniów klas I-III oraz dzieci pięcio  i sześcioletnie do udziału  w piętnastej edycji powiatowego konkursu recytatorskiego pt. „Wierszykarnia”. 

W tym roku zadanie konkursowe polega na nagraniu recytacji wybranego wiersza Jana Brzechwy. Konkurs składa się z dwóch etapów – szkolnego/przedszkolnego i głównego, podczas którego jury wybierze trzech zwycięzców w grupie dzieci przedszkolnych oraz trzech zwycięzców w kategorii klas I-III. Wręczenie dyplomów  i nagród odbędzie się 29.09.2021 r. o godzinie 16:00 w bibliotece.

Zgłoszenia finalistów I etapu wraz z pracą konkursową dokonują opiekunowie etapów szkolnych/przedszkolnych do dnia 24.09.2021 r. w siedzibie Biblioteki – Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22, tel. 052 388 0220 lub elektronicznie: e-mail:

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Konkurs zorganizowany został  w ramach projektu „Biblioteczny niezbędnik” .
Projekt dofinansowano  ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

 

REGULAMIN I FORMULARZ

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |