„Księżniczka Rosa i Klimek” – spektakl dla dzieci

Dodane 3 sierpnia 2022

W ramach Dni Sępólna Krajeńskiego Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” oraz aktorzy Teatru Katarynka zapraszają najmłodszych mieszkańców miasta oraz ich rodziców i dziadków do udziału w interaktywnym spektaklu pt. „Księżniczka Rosa i Klimek”.

Teatr odbędzie się, 9 sierpnia 2022 r, o godz. 16:00 na molo spacerowym w Sępólnie Krajeńskim.

„Księżniczka Rosa i Klimek”, to baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół, którzy zmierzyć się muszą z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem.  Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu, spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

Zadanie realizowane w ramach projektu „Legendy i podania skrzat opowiada”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”.