Z angielskim od przedszkola do seniora

Dodane 29 czerwca 2012
W filii Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim odbyło się zakończenie pierwszego semestru kursu języka angielskiego pod nazwą: Od przedszkola do seniora. Kurs rozpoczął się 15 listopada 2011 roku, zakończył natomiast 26.06.2010 roku. Uczestnicy kursu otrzymali indeksy od prowadzącej zajęcia Mileny Konopnickiej. Jeśli tylko prowadzącej pozwoli czas, we wrześniu lub październiku rozpoczniemy II semestr zajęć.
Ponieważ „apetyt rośnie w miarę uczenia”, naukę kontynuować będziemy w trakcie wakacji. Dla dzieci i dorosłych mamy propozycję nie do odrzucenia: zachęcamy do nauki języka angielskiego od podstaw lub w ramach kontynuacji dotychczas zdobytej wiedzy.
Nasza biblioteka uczestniczy w bezpłatnym projekcie dla dzieci „FunEnligsh w bibliotece” – jest to interaktywny, e-learningowy kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6 – 12 lat. Łączy on metody tradycyjnego nauczania oraz najnowsze technologie. Składa się z ponad 60 gier edukacyjnych, setek filmów, piosenek, zdjęć i ćwiczeń opracowanych przez ekspertów. FunEnglish tworzy sytuacje komunikacyjne, sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim, co przyspiesza postępy w nauce. Młodzieży i osobom dorosłym proponujemy natomiast udział w zajęciach realizowanych pod hasłem „Angielski 123 w Bibliotece”. Kurs ten przewiduje dziewięć różnych poziomów zaawansowania.
Projekty są współrealizowane z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i pozwalają połączyć zabawę z nauką języków.
Szczegółowe informacje dostępne są w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim przy ulicy Kościuszki 11 (tel. 52 328 40 80).

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , , |