Dyskusyjne Kluby Książki w październiku

Dodane 16 października 2012

Dla dorosłych:

Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zaprasza stałych i nowych klubowiczów na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. W dniu 24.10.2012, o godz. 17:00 – dyskusja na temat książki Małgorzaty Gutowskiej – Adamczyk zatytułowanej „Mariola, moje krople” – pełnej humoru powieści obyczajowej z akcją rozgrywającą się w prowincjonalnym teatrze przed stanem wojennym.

Dla dzieci:

Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zaprasza wszystkich stałych i nowych klubowiczów, na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, które odbędzie się 19 października 2012 r., o godz. 16:00. Dyskutować będziemy na temat książki Marioli Jarockiej „Niezwykłe przygody Bartka Renklody”.

Spotkaniaodbywają się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki realizowanego we współpracy z Instytutem Książki.

Serdecznie zapraszamy!!!

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , , , |