Koło Miłośników Fotografii

Dodane 6 grudnia 2012

W Bibliotece Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim utworzono Koło Miłośników Fotografii, które zrzesza pasjonatów i miłośników – w większości amatorów – sztuki fotografowania.

Koło Miłośników Fotografii przeznaczone jest głównie dla tych, którzy pasjonują się fotografią i posiadają aparaty cyfrowe lecz nie potrafią ich dobrze wykorzystać.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu. W trakcie zajęć uczestnicy rozwijają swoje pasje, wymieniają doświadczenia warsztatowe, dzielą się wiadomościami, a tym samym uczą się jak za pomocą fotografii zatrzymać ulotne chwile.

W czasach łatwego dostępu do nowych technologii wiele osób fotografuje. Trzeba jednak przyznać, że robienie zdjęć ciekawych i poprawnych wcale nie jest łatwe. Dlatego też w ramach zajęć adepci sztuki fotograficznej poznają podstawowe reguły, które pomogą im fotografować lepiej. Podczas najbliższych spotkań planujemy przetestować sprzęt fotograficzny oraz poeksperymentować z nowymi technikami. W grudniu wyruszymy w plener Śladami Świętego Mikołaja.

KMF to możliwość nauczenia się czegoś nowego, ale także inspiracja i motywacja do dalszych działań. Zapraszamy na zajęcia w każdy piątek o godz. 16:00.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |