„Randka z książką” w bibliotece

Dodane 18 lutego 2013

14 lutego Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zorganizowała spotkanie walentynkowe dla najmłodszych pod tytułem „Randka z książką”.

Z tej okazji cała Czytelnia w Oddziale dla dzieci na chwilę zmieniła swój wygląd: dookoła pojawiły się kolorowe obrazki postaci z bajek w charakterze święta, wystawa książek o miłości w kształcie serca, a na korytarzu zobaczyć można było tablicę informacyjną z ciekawostkami na temat walentynek.

W trakcie spotkania nie zabrakło licznych atrakcji. Wiele radości przyniosły uczestnikom gry i zabawy ruchowe oraz kalambury z aforyzmami i cytatami miłosnymi, które wymagały od pokazujących dużej wyobraźni. Oprócz tego na dzieci czekało karaoke, podczas którego miały one okazję pośpiewać starsze i nowsze piosenki miłosne. Dodatkową atrakcją dla uczestników była sesja fotograficzna, którą przeprowadzili uczestnicy Koła Miłośników Fotografii. Całość spotkania zakończyła projekcja bajki Disney’a pt. „Zakochany kundel”.

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |