Sępoleńska biblioteka wyróżniona w ogólnopolskim konkursie „Muuvit – fajny jest!”

Dodane 24 czerwca 2013

Z wielką przyjemnością informujemy, że Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim znalazła się na drugim miejscu w konkursie „Muuvit – fajny jest!”, polegającym na organizowaniu różnorodnych form zajęć sportowych oraz wirtualnych podróżach po świecie. „Muuvit – Ruszaj się i odkrywaj świat” jest projektem wykorzystującym doświadczenia fińskiego programu z zakresu edukacji prozdrowotnej, który został opracowany 12 lat temu.

Komisja składająca się z członków Fundacji Volunteers for Sport stwierdziła, że nasza biblioteka wykazała się dużą pomysłowością, zaangażowaniem i humorem podczas zajęć. Nagrodą w owym konkursie jest wyjazd na Stadion Narodowy w Warszawie, wizyta w Komitecie Olimpijskim oraz spotkanie ze sławnym sportowcem.

Już teraz wiemy, że zbliżające się letnie wakacje spędzimy aktywnie z Muuvitem!

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , , |