SPOTKANIA Z PASJAMI

Dodane 2 września 2013

Biblioteka Publiczna w Sępólnie Kraj. zaprasza seniorów do udziału w projekcie „Poranne spotkania z pasjami”, realizowanym we współpracy z Fundacją Orange, współfinansowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Projekt ma na celu zachęcenie osób 60+ do kreatywnego wykorzystania czasu wolnego.

W ramach projektu, w okresie od września do listopada 2013 r., odbędzie się cykl 12 cotygodniowych, wirtualnych spotkań z ciekawymi ludźmi ze sfery kultury, sztuki, polityki, które mają ciekawe hobby, angażują się w życie społeczności lokalnej, są specjalistami w jakiejś dziedzinie. Spotkania odbywać się będą w czwartki o godz. 11.00. Tematyka obejmować będzie następujące zagadnienia: profilaktyka zdrowotna, bieżące sprawy ekonomiczne, kulturalne, tradycja, rozrywka, ekologia, finanse, nowe technologie, relacje międzypokoleniowe. Pierwsze spotkanie już 12 września b.r. Jego bohaterami będą Agnieszka i Marcin Kręgliccy – rodzeństwo kucharzy i restauratorów, którzy od wielu lat zaangażowani są w promocję idei świadomego odżywiania się. Oboje prowadzą również program kulinarny w telewizji na kanale Kuchnia + oraz piszą artykuły dotyczące żywienia do największych polskich gazet.

Bliższych informacji udzielamy pod nr telefonu 52 388 0220.

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |