Zdobyliśmy I miejsce w konkursie dla Partnerstw Lokalnych

Dodane 5 grudnia 2013

Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zajęła pierwsze miejsce za projekt „Muuvit – ruszaj się i odkrywaj świat z biblioteką”. Dzięki współpracy naszej biblioteki z władzami miasta, instytucjami, organizacjami pozarządowymi, wolontariuszami, ponad 200 dzieci w wieku 6-11 lat z Zespołu Szkół Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim w okresie od lutego do sierpnia 2013 roku wyrabiało w sobie nawyki aktywnego trybu życia poprzez aktywność fizyczną, połączoną ze zdobywaniem wiedzy i poznawaniem świata z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

13 listopada w Toruniu, podczas IV Konferencji Regionalnej Programu Rozwoju Bibliotek dyrektor naszej Biblioteki Pani Grażyna Kędzierska odebrała gratulacje za zajęcie I miejsca w konkursie, dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Przypomnijmy, że konkurs adresowany był do bibliotek biorących udział w I, II i III rundzie Programu Rozwoju Bibliotek oraz pozostałych bibliotek z wszystkich gmin wiejskich, wiejsko-miejskich oraz miast do 20 tys. mieszkańców wchodzących w skład Partnerstw Lokalnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jego zaś organizatorami były Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dra Witolda Bełzy w Bydgoszczy i Wojewódzka Biblioteka Publiczna – Książnica Kopernikańska w Toruniu.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |