Pożegnania nadszedł czas – zakończenie ferii w bibliotece

Dodane 17 lutego 2014

Za nami dwutygodniowe ferie ze sportem! Dzieci biorące udział w zajęciach w naszej bibliotece mogły wykazać się w różnych dyscyplinach, tak jak sportowcy na trwających obecnie Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

W pierwszym tygodniu uczestnicy obejrzeli spektakl teatralny pt. „Skarb” oraz odwiedzili Klub Młodych Twórców, gdzie dużym zainteresowaniem cieszyła się siłownia. W bibliotece natomiast poznali tajniki pracy aktorskiej biorąc czynny udział w nagrywaniu filmików promujących czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Ogromną frajdą były też turnieje sportowe na X-BOX’ie.

W drugim tygodniu ferii dzieci odwiedziły Centrum Sportu i Rekreacji, gdzie wspinały się po ściance, grały w badmintona oraz piłkę nożną. W czasie zajęć w bibliotece budowały bobsleje, a także same projektowały maskotki Igrzysk Olimpijskich.

Niemałą atrakcją okazał się wyjazd 44-osobowej grupy dzieci do Bydgoszczy. Mile spędziliśmy czas w Filharmonii Pomorskiej, gdzie wysłuchaliśmy motywów muzycznych z bajek Disney’a, a następnie udaliśmy się do kręgielni.

Ferie zakończyliśmy w kawiarence „MOLO”, gdzie przy słodkim poczęstunku podziwialiśmy filmiki, które stworzyliśmy podczas dwutygodniowych spotkań.

Teraz czas wracać do szkoły …ale już odliczamy dni do letnich wakacji z biblioteką!

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , |