Nie zadzieraj nosa… czyli kameralny koncert w bibliotece w Sępólnie Krajeńskim

Dodane 12 marca 2014

Grupa wokalna z Domu Kultury w Kamieniu Krajeńskim w składzie: Anna Betin, Anna Żmudzka, Barbara Brewka, Oskar Pasternacki, Aleksandra i Ireneusz Bona zaprezentuje się przed sępoleńską publicznością w oryginalnej aranżacji utworów z repertuaru Seweryna Krajewskiego.

Koncert odbędzie się w piątek 14 marca o godz. 17:00 w sępoleńskiej bibliotece. Po udanym walentynkowym występie w Domu Kultury w Kamieniu, zespół przyjął zaproszenie i gościnnie wystąpi w bibliotece przed sępoleńską publicznością. W trwającym godzinę programie muzycznym usłyszymy następujące znane i lubiane przez wszystkich piosenki „Nie jesteś sama”, „Sama chciała”, „Anna Maria”, „Kołysanka dla Okruszka”, „Baw mnie”, „Niebo z moich stron”, „Najpiękniejsza”, „W drogę”, „Remedium”, „Kiedy mnie już nie będzie”, „Nikt na świecie nie wie”, „Nie zadzieraj nosa”, „Uciekaj moje serce”.

To już kolejna , po projekcie „Śpiewają biblioteka” i cyklu operowych fascynacji muzycznych, propozycja biblioteki, na która organizatorzy serdecznie zapraszają w piątkowe popołudnie – 14 marca.

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |