Konkurs Interpretacje w ramach Grechuta Festival 2014

Dodane 23 czerwca 2014

Zapraszamy do udziału w siódmej edycji Grechuta Festival – największego w Polsce wydarzenia poświęconego pamięci Marka Grechuty, które odbędzie się w Krakowie, w dniach 9-12 października 2014 r. Jego głównym elementem jest konkurs na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs ma formułę otwartą.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie dwóch dowolnych, nagranych przez artystów utworów z repertuaru Marka Grechuty. Prosimy jednak pamiętać, iż konieczne jest przygotowanie własnego podkładu muzycznego. Zgłoszenia w formacie mp3 należy nadesłać poprzez formularz dostępny na stronie www.grechutafestival.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 września br. Spośród nich Komisja Kwalifikacyjna wyłoni finalistów, którzy 10 października br. wystąpią w Finale Konkursu w Krakowie.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda główna w wysokości 8 000 zł, a na pozostałych laureatów nagrody w wysokości 5 000 zł i 3 000 zł. Laureaci konkursu wezmą także udział w Koncercie Laureatów w Krakowie w dniu 11 października.

Zasady, Regulamin konkursu i wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie www.grechutafestival.pl.

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , |