Oferta dla dzieci

Dodane 15 września 2014

WIECZORYNKA W BIBLIOTECE

Serdecznie zapraszamy najmłodszych czytelników na cotygodniowe, godzinne spotkania z bajką na dobranoc. W czasie wieczorów będziemy przy muzyce i świetnej zabawie poznawać literaturę dziecięcą i bajkowy świat. Zajęcia te to dobra okazja, aby zawrzeć nowe znajomości z rówieśnikami oraz mile spędzić czas z rodzicami.

Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek o godz.17:00.

W październiku opowiadamy historie z bajkowego lasu.

 

~~~

 

BALBINA ZAPRASZA NA ZAJĘCIA TEATRALNE DLA DZIECI

Teatr to zabawa i nauka. Daje naszym pociechom możliwość wejścia w nietypowe role, wczucia się w nie, przeżywania całkiem nowych emocji. Młodzi twórcy będą mieli okazję współtworzyć scenariusze i kreacje postaci. Efektem pracy będą przedstawienia wystawiane w bibliotece.

Zajęcia odbywać się będą w każdy piątek o godz. 14:00.

Pomysł oparty jest na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o wspólnie czytanych książkach oraz, że nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Uczestnictwo w Klubie oprócz doskonałej zabawy daje również możliwość poznawania nowości książkowych i nieznanych dotąd autorów.

Zapraszamy w ostatni piątek każdego miesiąca o godz. 15:30.

 

~~~

 

GAMEmania w bibliotece!

W ostatnie środy każdego miesiąca od godziny 17:00 czytelnia dla dzieci zamienia się w prawdziwą salę zabaw. Zapraszamy wszystkich chętnych do gier stolikowych, komputerowych oraz sportowej i tanecznej rywalizacji z Xbox’em 360.

 

~~~

 

FOTOGRAFIA

Zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia fotograficzne. Zachęcamy pasjonatów, jak i tych, którzy swoją przygodę z fotografią dopiero zaczynają. Urozmaicony program sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. W trakcie zajęć będziemy: poznawać programy do obróbki zdjęć, korzystać z interaktywnego kursu fotograficznego „FOTOGRAFIA 123” oraz tworzyć sesje plenerowe pod okiem lokalnych fotografów.

Zajęcia odbywać się będą w pierwsze czwartki każdego miesiąca o godz.15:30.

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili | Tagged , , |