„Kreatywne selfowanie” w bibliotece nagrodzone!

Nasza biblioteka włączyła się w ogólnopolską kampanię „Tydzień z Internetem 2015”, w której udział wzięło 307 instytucji i organizacji, w tym ponad 270 bibliotek.

W ramach tej akcji organizowany był konkurs „Kreatywne selfowanie”, podzielony na kilka kategorii: „Zakoduj selfie”, „Selfuj się kto może” oraz „Zawodowe selfie”. Ta ostatnia grupa skupiała zdjęcia młodych ludzi, którzy stoją przed trudnym wyborem określenia swoich zawodowych planów na przyszłość.

Właśnie w tej kategorii powołana przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego komisja konkursowa nagrodziła Oliwię Rink oraz Weronikę Barton z Sępólna Krajeńskiego. Instruktor jazdy konnej i… królowa, to zawody przyszłości! Laureatki otrzymają nagrody w postaci smartfonów Nokia 520 Lumia ufundowanych przez Orange Polska.

Podziwiamy kreatywność i gratulujemy wygranej!

Galeria nagrodzonych prac dostępna pod adresem: http://www.biblioteki.org/pl/wiadomosci/czytaj/3449