Biblioteka w.bibliotece.pl

Nasza biblioteka z radością informuje, że dołączyła do grona bibliotek działających w Portalu e-Usług Bibliotecznych w.bibliotece.pl.

Serwis łączy 1 170 bibliotek, które udostępniają informację o lokalizacji swoich zbiorów. Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu katalogów polskich bibliotek, zarówno poszukiwania, jak i wypożyczenie konkretnej lektury, zostały ułatwione. Na stronie prezentowane są informacje o bieżących wydarzeniach z życia różnych bibliotek, można zapoznać się z ocenami i recenzjami książek. Serwis oferuje interaktywną formę komunikacji z czytelnikami. Portal gromadzi 1 844 638 dzieł oraz 23 696 czytelników.

Gorąco zachęcamy do założenia konta czytelnika na portalu w.bibliotece.pl, aby korzystać z integracji z systemami bibliotek oraz móc włączyć się do społeczności portalu!