Literacki Budżet Obywatelski – razem stwórzmy księgozbiór!

Program Biblioteki Narodowej „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 ­ Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych wspiera biblioteczne księgozbiory na terenie całej Polski.

Również w tym roku nasza biblioteka również znalazła się w gronie instytucji, które zostały objęte programem finansującym zakup nowych pozycji książkowych oraz audiobooków. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa mamy do wydania aż 11.304,00 zł! Zadecydujmy wspólnie, jakie książki trafią na biblioteczne półki.

Aby poznać Państwa opinie, zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego zarówno w bibliotece jak i TUTAJ. Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: [email protected] lub dostarczyć osobiście do siedziby biblioteki.

Na propozycje czekamy do 30 września 2016 r.