Konkurs o bajkowych ulubieńcach rozstrzygnięty

Dodane 28 września 2016

We wrześniu obchodzony jest Dzień Postaci z Bajek. Z tej też okazji biblioteka zorganizowała konkurs pt. „Moja ulubiona postać bajkowa” i zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej, dowolną techniką, przedstawiającej swoją ulubioną postać bajkową. Na konkurs wpłynęły 132 prace wykonane przez przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych gminy Sępólno Krajeńskie.

Jury w składzie: Edyta Kapusta – przewodnicząca, Robert Skaza i Lucyna Welka przyznało dwie pierwsze równorzędne nagrody dla Natalii Karbowiak i Dominiki Żubka. Pięć równorzędnych nagród przyznano również przedszkolakom: Jakubowi Żywickiemu, Agacie Wirkus, Zofii Milachowskiej, Filipowi Bukolt i Marcie Karbowiak. Wyróżnienia otrzymali uczniowie szkół podstawowych: Jakub Wojczyszyn,  Zofia Łaszczyk, Wiktoria Pawłowska, Karol Dubiel, Konrad Wnuk – Lipiński, Amelia Łaznowska, Zuzanna Milachowka, Monika Gwizdała i Lena Musiał – Krysiak.

W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na samodzielność wykonania prac i walory artystyczne. Dzieci nagrodzone i wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Prace konkursowe zaprezentowane zostały na wystawie plenerowej podczas imprezy „Witajcie w naszej bajce”, która odbyła się w amfiteatrze na wodzie przy sępoleńskim molo. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za włączenie się do wspólnej zabawy.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |