Język angielski dla dorosłych

Dodane 3 października 2016

Już w październiku w naszej bibliotece ruszy po raz piąty, bezpłatny 7-miesięczny kurs języka angielskiego dla dorosłych.

Podczas zajęć, które odbywać się będą raz w tygodniu, uczestnicy ćwiczyć będą czytanie, pisanie, gramatykę oraz specyficzne zwroty jakich używa się w tym języku.

W tej edycji zapraszamy osoby, które chcą zacząć swoją przygodę z językiem angielskim od podstaw oraz tych, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę z zakresu słownictwa i gramatyki.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 12 października br. o godz. 16:00 w czytelni.

Zapisu na kurs można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 22  telefonicznie 52-388-02-20 lub na kontakt@biblioteka-sepolno.pl . Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń.