Kurs na języki obce

Dodane 11 października 2016

W bibliotece rusza „Kurs na języki obce”. Jest to nowy program firmy Funmedia, dzięki któremu użytkownicy mogą uzyskać bezpłatny dostęp do e-learningowych kursów językowych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci (od 10 roku życia).

Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Z kursu można korzystać w bibliotece jak i w domu. Aby uzyskać kod dostępu do języków należy odwiedzić bibliotekę i podać swój adres e-mail. Na miejscu udzielone zostaną także instrukcje dotyczące obsługi platformy. Zapraszamy!

 

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |