Wielki Test z historii Sępólna Krajeńskiego!

Dodane 1 lipca 2017

Z okazji Dni Sępólna Krajeńskiego nasza biblioteka przygotowała dla Państwa Wielki Test z historii Sępólna Krajeńskiego! Odbędzie się on już 7 sierpnia o godz. 9:00, w Sali konferencyjnej Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie.

Głównym celem Testu jest propagowanie historii Sępólna Krajeńskiego wśród mieszkańców Gminy oraz sympatyków miasta.

Test będzie się składał z 40 pytań o charakterze zamkniętym. Pytania będą zróżnicowane pod względem trudności. Do każdego pytania zostaną podane trzy warianty odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź będzie prawidłowa.

Prawo do udziału w Teście przysługuje wszystkim zainteresowanym (osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w teście pod warunkiem przedstawienia pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego lub opiekuna na takie uczestnictwo (ZGODA NA UCZESTNICTWO OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ).

Zgłoszenia można dokonywać osobiście w sekretariacie Organizatora, korespondencyjnie-wysyłając zgłoszenie na adres Organizatora, mailowo na adres: kontakt@biblioteka-sepolno.pl, telefonicznie pod nr tel.523880220 oraz za pośrednictwem formularza internetowego: https://goo.gl/forms/2h4xYWVLCpOfIm8H2.

Zgłoszenia do udziału w Teście  będą przyjmowane  do dnia 3 sierpnia 2017 roku do godz.17. W przypadku zgłoszeń listownych decyduje data wpływu do Organizatora.

Regulamin konkursu : Regulamin Wielkiego Testu z historii Sępólna Krajeńskiego