„Gwiazdka z nieba” – spotkanie z Przemysławem Wechterowiczem

Sępoleńska biblioteka w ramach Klubu Czytających Rodzin zaprasza wszystkie maluchy w wieku 3-5 lat oraz ich opiekunów na spotkanie autorskie z Przemysławem Wechterowiczem pt.: „Gwiazdka z nieba”, które obędzie się 19.12.2018 r. o godz. 17:00

Autor zasłynął z książek takich jak „Uśmiech dla żabki, Czy ktoś widział zajączka” czy też „Proszę mnie przytulić”. Jego historie uczą, bawią i śmieszą. Podczas spotkania będzie można zakupić książki autora z dedykacją, a dodatkowo dzieci z rocznika 2015 będą miały okazję założyć kartę czytelniczą i odebrać pamiątkową książeczkę  w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Serdecznie zapraszamy!

Więcej aktualności

Komierowskich czas poznać!
Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim przygotowała nie lada gratkę dla miłośników lokalnej historii. Strona internetowa o Andrzeju Komierowskim – ostatnim przedstawicielu pomorskiej gałęzi zasłużonego rodu szlacheckiego – już działa!
Czytaj więcej...