Zapraszamy do wzięcia udziału w VI edycji Wielkiego Testu z Historii Sępólna Krajeńskiego!

Dodane 25 lipca 2022

Z okazji Dni Sępólna Krajeńskiego Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” i nasza biblioteka przygotowały dla Państwa VI Edycję Wielkiego Testu z Historii Sępólna Krajeńskiego! Test odbędzie się już 12 sierpnia o godz. 16:00, w Bibliotece Publicznej w Sępólnie (II piętro).

Głównym celem Testu jest propagowanie historii Sępólna Krajeńskiego wśród mieszkańców Gminy oraz sympatyków miasta.

Test będzie się składał z 30 pytań o charakterze zamkniętym. Pytania będą zróżnicowane pod względem trudności. Do każdego pytania zostaną podane trzy warianty odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź będzie prawidłowa. W tym roku nagrodzimy aż 3 osoby, które zdobędą najwyższą liczbę punktów. Zwycięzca otrzyma nagrodę o wartości 500 złotych, osoba na drugim miejscu – nagrodę o wartości 300 złotych, zaś uczestnikowi zamykającemu podium wręczymy nagrodę wartą 200 złotych.

Zakres tematyczny testu obejmować będzie treści zawarte w książce „Sępólno Krajeńskie – ilustrowana podróż przez wieki”, wydanej w 2022 roku. W zakres tematyczny będzie wchodził wyłącznie tekst książki (bez przypisów i wkładek z ilustracjami). Chętni, którzy nie posiadają książki, mogą ją wypożyczyć w bibliotece lub otrzymać plik pdf z jej tekstem.

Prawo do udziału w Teście przysługuje wszystkim zainteresowanym (osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w teście pod warunkiem przedstawienia pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego lub opiekuna na takie uczestnictwo (ZGODA NA UCZESTNICTWO OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ).

Zgłoszenia można dokonywać osobiście w sekretariacie Biblioteki, korespondencyjnie – wysyłając zgłoszenie na adres Biblioteki, mailowo na adres: [email protected] oraz telefonicznie pod nr tel.523880220.

Zgłoszenia do udziału w Teście będą przyjmowane do dnia 11 sierpnia 2022 roku do godz.10:00. W przypadku zgłoszeń listowych decyduje data wpływu do Organizatora.

Test stanowi pierwszą z imprez uświetniających 10-lecie Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej przy sępoleńskiej bibliotece. Wydarzenie jest finansowane z środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

Regulamin testu: regulamin.

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |