Biblioteczna oferta zajęć dla dzieci

Dodane 28 września 2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

WIECZORYNKA W BIBLIOTECE
Serdecznie zapraszamy najmłodszych czytelników oraz ich rodziców i dziadków na cotygodniowe, godzinne spotkania z bajką na dobranoc. Podczas zajęć wspólnie czytamy bajki, bawimy się przy muzyce i tworzymy prace plastyczne. Tematem zajęć w październiku są przygody wilka w baśniowym lesie. Chcesz znaleźć przyjaciół i mile spędzić czas? Przyjdź na spotkanie do biblioteki w każdy poniedziałek o godz. 16:30. Zapraszamy!!!

TEATR MIĘDZY KSIĄŻKAMI
Biblioteka może stanowić wspaniałą przestrzeń do tworzenia różnorodnych form teatralnych. Każda dziewczynka, choć przez chwilę może stać się piękną księżniczką czy złą czarownicą, a chłopiec dzielnym rycerzem. Chcesz się przekonać, jakim bohaterem mógłbyś zostać? Przyjdź do biblioteki. Młodzi twórcy działający w grupie „Teatr Między Książkami” będą mieli okazję współtworzyć scenariusze i kreacje postaci. Zajęcia odbywać się będą w każdy piątek o godz. 13:00.

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI DLA DZIECI
Miłośników literatury zapraszamy na dyskusję o książkach w gronie młodych czytelników. Na każdym spotkaniu dzieci omawiają książkę, którą wcześniej przeczytały. Uzupełnieniem programu DKK są spotkania autorskie, warsztaty ilustratorskie, konkursy i wiele innych ciekawych imprez. Przyjdź na spotkanie! Zajęcia odbywać się będą w ostatni piątek każdego miesiąca o godz. 14:00.

KLUB GIER PLANSZOWYCH
Miłośników gier planszowych oraz osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z planszówkami zapraszamy do czytelni dla dzieci w każdy czwartek o godz. 13:00. W dzisiejszych czasach nowoczesne gry planszowe to nie tylko rozgrywka, ale także możliwość zdobywania wiedzy, rozwijania własnych zainteresowań i ćwiczenie pamięci. Możesz się przekonać, że planszówki są lepsze od smartfona. Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona.

SŁOWA MALOWANE – zajęcia edukacyjne wokół książki
Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat na cykl zajęć o charakterze literacko – plastycznym. W trakcie spotkań dzieci będą mogły nie tylko wykazać się artystycznie lecz poznać bohaterów literackich ze znanych książek dla dzieci. W październiku tematem spotkań będzie „Przygoda w baśniowym lesie”. Zajęcia przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Spotkania odbywać się będą w każdy wtorek od godz. 10:00. Grupy zorganizowane, które chcą skorzystać z oferty, prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie spotkania (tel. 52 388 0220).

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |