Ferie w bibliotece

Zapraszamy na zimowe ferie z biblioteką! Tegoroczne hasło wspólnych zabaw to „Talent mamy i go odkrywamy”.

W ramach spotkań dzieci wezmą udział w zajęciach teatralnych, fotograficznych, językowych,  ruchowych, literackich oraz plastycznych.  Pojawi się też możliwość poznania tajników kodowania z programem Scratch i innymi.

W pierwszym tygodniu zapraszamy dzieci w wieku 11-13 lat, w drugim natomiast dzieci młodsze (7-10 lat). Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 1030-1330 W ramach ferii odbędzie się także odpłatna wycieczka dla dzieci z pierwszego i drugiego turnusu.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać poniżej lub wypełnić osobiście w siedzibie biblioteki. Jego dostarczenie jest jednoznaczne z zapisem na zajęcia. Formularz można także złożyć elektronicznie: [email protected].
Zajęcia są nieodpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY 25.01-29.01.2016

FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY 18.01-22.01.2016