Spotkanie w Klubie Podróżnika z Joanną Nowak

„Somos dos” – mam na imię Asia, z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, z zamiłowania podróżnikiem, fotografem… Od 2015 roku prowadzę bloga, a od 2020 roku także opowiadam o różnych aspektach podróży z dzieckiem na slajdowiskach, warsztatach i festiwalach.
Zawsze marzyłam o włóczędze po świecie, ale długo nie miałam na to odwagi. W pierwsze swoje podróże ruszyłam więc dopiero po studiach, najpierw w parze, potem sama. Poznałam kraje Europy Zachodniej i Wschodniej, podróżując niskobudżetowo, głównie autostopem, z namiotem, zawsze blisko ludzi. Nabrane doświadczenia dodały mi odwagi do realizacji mojego drugiego, największego
życiowego marzenia. 6 maja 2014 roku, wraz z moją 20-miesięczną córeczką wyruszyłam do Ameryki Południowej w długą podróż przez świat, która wciąż trwa.

6 września 2021r. (poniedziałek) godz. 17.00

Spotkanie organizowane w ramach projektu „Biblioteczny niezbędnik” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.