„O złym hetmanie i zatopionym zamku oraz inne baśnie Sępólna Krajeńskiego” – test

Dodane 26 czerwca 2019

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Bydgoszczy zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat do wzięcia udziału w teście ze znajomości książki „O złym hetmanie i zatopionym zamku oraz inne baśnie Sępólna Krajeńskiego”, który odbędzie się 01.08.2019 r.Test składać się będzie z 25 pytań o charakterze zamkniętym. Pytania będą zróżnicowane pod względem trudności. Do każdego z nich zostaną podane trzy warianty odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź będzie prawidłowa. Na zwycięzcę czekać będzie atrakcyjna nagroda! Pytania konkursowe dotyczyć będą trzech baśni sępoleńskich: „O złym hetmanie i zatopionym zamku”, „O miedzy, co braci połączyła” oraz „O rusałce, co serce człekowi oddała”.

Nie zdążyłeś jeszcze poznać baśni sępoleńskich? Nic straconego! Już dziś odwiedź bibliotekę i wypożycz książkę lub kup egzemplarz w naszej księgarni.

Zgłoszenia można dokonywać osobiście w Oddziale dla dzieci, mailowo na adres: kontakt@biblioteka-sepolno.pl, lub korespondencyjnie. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 29 lipca 2019  roku do godz.17:00. Warunkiem udziału w teście jest wcześniejsze wypełnienie zgody rodzica /opiekuna prawnego na udział dziecka.

Test organizowany jest w ramach projektu „Bajkowe czwartki”. Projekt ten finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich z siedzibą w Bydgoszczy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin testu

Zgoda na uczestnictwo