Konkurs plastyczny pt.”O tym, jak Misia zachwyciła się wierszem o Sępólnie”

Dodane 24 maja 2021

Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” serdecznie zaprasza dzieci w wieku 8 – 13 lat z Gminy Sępólno Krajeńskie do udziału w konkursie plastycznym pt. „O tym, jak Misia zachwyciła się wierszem o Sępólnie”. Jego celem jest promocja czytelnictwa oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej u dzieci. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej panoramę miasta, której opis zawarty jest w wierszu na str. 15 w książce Mariusza Niemyckiego „Pierścień Sępolenki czyli z Misią wspólnie po Sępólnie”.
Prace konkursowe należy wykonać na papierze (format A4) dowolną techniką plastyczną (rysunek, malunek, grafika, collage itp.). Oceniane będą one w dwóch kategoriach wiekowych:
• I kategoria – 8 – 10 lat
• II kategoria – 11 – 13 lat

Każda praca powinna zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę przyklejoną na odwrocie pracy (imię i nazwisko dziecka, wiek, telefon kontaktowy, adres e-mail) z dopiskiem nazwy konkursu – „O tym, jak Misia zachwyciła się wierszem o Sępólnie” oraz wypełnioną zgodę na uczestnictwo osoby niepełnoletniej (patrz ZAŁĄCZNIK NR 1).

Prace należy składać do dnia 10 sierpnia 2021 r. w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, ul. Wojska Polskiego 22. Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „W krajeńskich barwach”. Projekt ten finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”.

 

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

Formularz zgłoszeniowy

Podziel się z innymi:

Posted in Z ostatniej chwili |