„Uśmiech dla żabki” – spotkanie autorskie z Przemysławem Wechterowiczem

Dodane 26 października 2017

Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na spotkanie autorskie z Przemysławem Wechterowiczem,  autorem książek dla dzieci, takich jak: Uśmiech dla żabki, Kocham pana, panie tygrysie!, Proszę mnie przytulić, Jajko czy kura, Wielkie marzenia i inne.

Spotkanie odbędzie się 21 listopada o godz. 9:00.

Zapisy przyjmujemy pod nr tel. 52 388 0220.

Serdecznie zapraszamy!

W związku ze wspomnianym spotkaniem autorskim Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim organizuje konkurs plastyczny pt. „O czym marzą zwierzęta…”. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej obrazującej bohaterów książek Przemysława Wechterowicza. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci klas I – III szkół podstawowych z Gminy Sępólno Krajeńskie.

Prace należy składać do dnia 15 listopada 2017 r. w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim,
ul. Wojska Polskiego 22.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ