Kicia Kocia na urodzinach w bibliotece

Dodane 12 września 2022

Zapraszamy na jubileuszową wieczorynkę, która odbędzie się 19 września 2022r. o godz. 16:30 w czytelni dla dzieci. Spędźmy te urodziny wraz z Kicią Kocią! Czeka na Was dużo zabawy i humoru. Przyjdź i baw się z nami!

Od dziesięciu lat dzieci wraz z rodzicami spotykają się w bibliotece na cotygodniowych godzinnych spotkaniach z bajką na dobranoc. W czasie wieczorów wspólnie czytaliśmy bajki, dzieci miały okazję przedstawić na rysunkach swoich ulubionych bohaterów literackich. Czytanie dziecku dla przyjemności, to najlepsza inwestycja w jego przyszłość – takie hasło głosi „Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, z którą współpracujemy już pięć lat.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy: dziecię[email protected] lub telefonicznie: 52-388-02-20

Spotkanie organizowane przy współpracy ze sklepem Leo – Zabawek Król w Sępólnie Krajeńskim oraz Klubem Czytających Rodzin.