Niezwykłe prezenty

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, a więc już dziś nasza biblioteka pragnie serdecznie zaprosić na mikołajkowe literacko-interaktywne spotkanie dla małych czytelników oraz ich opiekunów pt. „NIEZWYKŁE PREZENTY”, przygotowane przez grupę Mimezis Art.

05.12.2022 r. o godzinie 16:30 bibliotekę, w ramach spotkań Klubu Czytających Rodzin, odwiedzi zabawny pomocnik Świętego Mikołaja, który odkryje przed dziećmi tajemnice skrywane przez mikołajowy worek. Przedmioty z niego wyjęte będą latać, znikać i zadziwiać wszystkich wokół! Występ obejmuje także humorystyczne scenki  z udziałem osób z publiczności, pokazy świetlne i  sztuczki magiczne.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy: [email protected] lub telefonicznie: 52-388-02-20. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich, jednak pierwszeństwo udziału w spotkaniu przysługuje klubowiczom.

Spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.

Więcej aktualności

Liryczny listopad…
Przyszedł listopad, miesiąc zadumy, nostalgii i magii? Przyroda powoli szykuje się do snu zimowego. A jak jest z nami? Czy my też potrzebujemy odpoczynku i zwolnienia tempa?
Czytaj więcej...
Zaproszenie na spotkanie z Anną Kamińską
Zapraszamy na spotkanie z pisarką Anną Kamińską, znaną między innymi z bestsellerowych biografii: Haliny Krüger-Syrokomskiej „Halina” (2019), Wandy Rutkiewicz „Wanda” (2017) i Simony Kossak „Simona” (2015). Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 listopada, o godzinie 17:00! Spotkanie organizowane w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu ... Niezwykłe prezenty
Czytaj więcej...