Spotkanie z Moniką Witkowską już niebawem!

Monika Witkowska – druga Polka (po Wandzie Rutkiewicz), która zdobyła K2, już we wrześniu będzie gościem sępoleńskiej biblioteki.

Monika Witkowska – himalaistka, nałogowa podróżniczka (odwiedziła około 180 krajów na wszystkich kontynentach), a także zapalona żeglarka. Zdobywczyni Korony Ziemi i czterech ośmiotysięczników (Mt Everest, Manaslu, K2 i Lhotse), chociaż na równi z Himalajami lubi także niższe góry, zwłaszcza Bieszczady. Jako pilot-przewodnik prowadzi wyprawy w różne zakątki świata, a kiedy nie wyjeżdża – pisze artykuły i książki podróżniczo-górskie.
Spotkanie z Panią Moniką już 7 września o godz. 17:00. Zapraszamy!
Spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.