Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…

W ostatni piątek w Bibliotece Publicznej w Sępólnie poczuliśmy to szczególnie dobitnie!

Czytelnię dla dorosłych przyoblekliśmy w świąteczne szaty. Na ich tle rozgościł się zespół Heyser Band, który tego dnia zagrał dla zgromadzonej publiczności kilka znanych i lubianych utworów, zazwyczaj królujących na grudniowych playlistach…

Nastrojowe oświetlenie, ustrojona sala, dobrze dobrany repertuar oraz pozytywna energia bijąca od członków zespołu wprowadziły wszystkich obecnych w doskonały nastrój.

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…

A po wieczorach takich jak ten, coraz bardziej nie możemy się ich doczekać!

Recital zorganizowano w ramach projektu „Biblio rozmaitości” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej aktualności

Coraz bliżej święta!
Świąteczny recital odbędzie się w ramach projektu „Biblio rozmaitości”, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury.
Czytaj więcej...
2xK
Za oknem coraz chłodniej i ciemniej. Zanim porwie nas szał świątecznych zakupów i zapłoną lampki na choince w bibliotece odbywają się ostatnie tegoroczne spotkania. W ostatnim czasie w ramach projektu „Biblio rozmaitości” dofinansowanego przez MKiDN mieliśmy przyjemność gościć w naszych progach Annę Kamińską – pisarkę, dziennikarkę, autorkę reportaży, absolwentkę polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim i Sławomira ... Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…
Czytaj więcej...