Słodko-gorzko na Dzień Kobiet

W ostatni czwartek, 7 marca, w bibliotece z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert zespołu Bitter-Sweet Band.

Nasi czwartkowi goście to lokalni muzycy, częściowo dobrze już znani miejscowej publiczności. W skład zespołu wchodzą bowiem Wiktoria Kurzyńska (wokal), Adam Dryll (gitara akustyczna), Marcin Narewski (cajon) i Robert Skaza (gitara akustyczna). Trio instrumentalistów wraz z wokalistką przez godzinę serwowało nam mieszankę słodko-gorzkich rockowych i popowych przebojów z miłością w tle. Słodko-gorzkich w treści, bo niekiedy wzloty serca kończą się przecież twardym lądowaniem… Subtelniejsze wersje piosenek Madonny, Adele, Tiny Turner (a nawet Skunk Anansie!) rozkołysały tak młodszych, jak starszych. Bawiliśmy się przednie!

Muzykom dziękujemy za udany, nastrojowy wieczór. Dziękujemy i liczymy, że jeszcze kiedyś u nas zagracie. Nie zwalniajcie tempa i… do zobaczenia!

Więcej aktualności

Mądrzy ludzie czytają książki
Niepojęty wydaje się fakt, że kiedyś pytając o dziecko używano zwrotu „co” a nie „kto”. Właśnie osoba dziecka jak i jej prawa stanowiły główny temat porannego spotkania z Markiem Michalakiem, pedagogiem, byłym Rzecznikiem Praw Dziecka, które odbyło się 6 marca w naszej bibliotece. W spotkaniu uczestniczyły zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak  i wczesnoszkolnym. Nie zabrakło ... Słodko-gorzko na Dzień Kobiet
Czytaj więcej...
Marcowe DKK dla dzieci
W piątek (15.03.2024) o godz. 14:00 zapraszamy klubowiczów na marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. W tym miesiącu omawiać będziemy książkę Marcina Pałasza pt. „Dasz radę, Marcelko”, która opowiada historię małej dziewczynki, która po wypadku stała się obiektem wyśmiewania. Lekiem na całe zło okazuje się wymarzony piesek – Rozrabiaka.
Czytaj więcej...